Kontakt: +48 95 722-53-84 - E-mail: biuro@gotechnology.pl

Gorzowska Fabryka Maszyn CADWIT Sp. z o.o.

logo-duze-v5-jpg

Z informacji Zarządu Spółki:

Wieloletnie doświadczenie i know-how w połączeniu z nowymi technologiami spowodowały, że  CADWIT ewoluował z małego biura projektowo-konstrukcyjnego do fabryki maszyn.

Gorzowska Fabryka Maszyn CADWIT Sp. z o.o. jest producentem maszyn i urządzeń specjalistycznych wykonywanych na indywidualne potrzeby Klienta.

Posiadamy własne biuro konstrukcyjno-projektowe, które korzysta z najnowszych technik i programów co pozwala nam tworzyć maszyny najwyższej jakości. W swojej ofercie  mamy maszyny do  obróbki drewna takie jak: czopiarki, wiertarki, szlifierki, szczotkarki, optymalizerki, prasy  oraz  wiele innych. Produkujemy linie do wzdłużnego łączenia drewna. Jesteśmy producentem głowic wiertarskich wielowrzecionowych: specjalne, liniowe, okrągłe, pod zawiasy puszkowe i inne. Świadczymy także usługi inżynierskie: projektowanie maszyn i urządzeń, tworzenie dokumentacji technicznej, doradztwo techniczne. Posiadamy własny park maszynowy, który pozwala nam świadczyć usługi obróbki skrawaniem.

Mając na uwadze coraz to wyższy poziom innowacji oraz to by być na czasie z nowymi technologiami, blisko współpracujemy z takimi organizacjami jak:

– Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie,

– Gorzowski Ośrodek Technologiczny,

– Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa.

Gorzowska Fabryka Maszyn CADWIT Sp. z o.o. jest firmą, która dąży do dalszego rozwoju – jesteśmy Lubuskim Liderem Biznesu 2015.

 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 
 
 

Polecane produkty