loading

It is a long-established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

Contacts

Macie ochotę przenieść się w świat robotów?  Gorzowski Ośrodek Technologiczny PNP Sp. z oo.  podczas akcji Wymień Odpady na Kulturalne Wypady 2024 zaprosi Was w ekscytującą i kreatywną podróż, która będzie połączona z szybkim kursem projektowania, budowy i programowania robotów.

To będzie interesująca forma zajęć zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, pozwalająca na rozwijanie kreatywności, logicznego myślenia, umiejętności matematycznych i informatycznych.

Wymień Odpady na Kulturalne Wypady

Zapraszamy na X edycję akcji WYMIEŃ ODPADY NA KULTURALNE WYPADY pod hasłem GORZÓW CZYSTE MIASTO. Chcemy zachęcić naszych mieszkańców do zwiększenia dbałości o czystość w każdym obszarze naszego miasta. Stąd są z nami partnerzy, którym leży na sercu dobro Gorzowa. Ta edycja to nie tylko dbałość o właściwą segregację śmieci, ale także dbałość o powietrze czy wodę. Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem, pić czystą wodę, jeść dobre i zdrowe produkty. Warunkiem życia w nieskażonym środowisku jest dbałość o jego ożywione i nieożywione składniki. Wymień odpady na kulturalne wypady ma na celu mobilizacje mieszkańców do wspólnej walki o Czysty Gorzów.

Akcja odbywa się na terenie GRH (przy Centrum Handlowym Nova Park) w Gorzowie Wlkp.
20 kwietnia 2024 roku od 11:00 do 15:00 lub do wyczerpania biletów.

Zapisz tę datę w kalendarzu i świętuj z nami Dzień Ziemi!